İhtiyar Adam ve Silah Filmi izle İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

İhtiyar Adam ve Silah

Orijinal İsmi: The Old Man & The Gun
Vizyon Tarihi: 5 Nisan 2019
Süre: 93dk
Tür: Dram , Komedi , Suç
Yönetmen: David Lowery
Senarist: David Lowery, David Grann
Yapımı: 2018 - ABD

İhtiyar Adam ve Silah Filmi Full HD Fragmanı izle :İhtiyar Adam ve Silah Filmi Konusu :

Artık 70 yaşında bir ihtiyar olan Forrest Tucker, ilerlemiş yaşına rağmen hayata tutunmayı başarabilen, farklı bir karaktere sahiptir. Çevresindekiler onun yaşam tarzını eleştirrken o bunlara hiç aldırış etmez. Kendine güvenen ve bunu da çevresindeki insanlara her zaman hissettirmeyi başaran birisidir.  Forrest Tucker hayatı boyunca birçok defa cezaevine girmiştir ve tam on sekiz kez bu hapishanelerden kaçmayı başarmıştır. İlerlemiş yaşına rağmen yine yolu cezaevine düşmüştür. San Quentin Hapishanesinde cezasını çekerken yine hapishaneden kaçmayı başarır.  Cezaevi yetkilileri ve polisler onun ilerlemiş yaşına karşın nasıl olup da bunu başarabildiğini düşünürken hiç beklemedikleri bir şok ile daha karşı karşıya kalırlar.

Bu ihtiyar adam yalnızca hapishaneden firar etmekle kalmamış aynı zamanda yakınlardaki bir bankayı da soymayı başarmıştır. Artık polisler ile Forrest arasında amansız bir kovalamaca başlamıştır ve polislerin başında da Forrest Tucker’a hayran olan polis dedektifi John Hunt bulunmaktadır. Forrest’ın peşinde sadece polisler değil aynı zamanda ona kirli geçmişine rağmen hala büyük bir tutku ile bağlı Jewel’de yer almaktadır.

İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi ne zaman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Fragman, İhtiyar Adam ve Silah Filmi Oyuncular, İhtiyar Adam ve Silah izle, İhtiyar Adam ve Silah Full izle, İhtiyar Adam ve Silah HD izle, İhtiyar Adam ve Silah tek Parça izle, İhtiyar Adam ve Silah Filmi izle

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme