Alfa Kurt izle | Alfa Kurt Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

Alfa Kurt izle | Alfa Kurt Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle


Alfa Kurt Filmi Yönetmeni : Albert Hughes

Alfa Kurt Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Kodi Smit-McPhee, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Marcin Kowalczyk

Alfa Kurt Filmi Fragmanı Full HD izle

Alfa Kurt Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, Alfa Kurt Filmi Oyuncuları, Alfa Kurt Filmi Yönetmeni, Alfa Kurt Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Alfa Kurt izle Vizyona girecek filmler arasında yer alan Alfa Kurt Türkçe Dublaj Altyazılı Orjinal izlemek isteyen seyircilerin büyük bir merak ile bekledikleri film fragmanı nihayet yayınlandı. Kısa süre içerisinde sinema salonlarında gösterime girecek Alfa Kurt fragmanı izleyerek filmin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.


Alfa Kurt Full hd tek parça 1080p izlemek için filmin vizyona girmesini bekleyenler sitemizde filmin konusu, oyuncuları ve yönetmeni hakkında bilgi edinebilir ve filme ait fragmanı izleyebilirler.

Alfa Kurt Filmi Fragmanı Tek Parça izle

Alfa Kurt Filmi Konusu : Alpha, sürüsünden ayrılmış bir kurtla sürüsünden ayrılan genç bir adamın dostluğu hakkındadır. 20 bin yıl önce, üst paleotik dönemde Avrupa'daki kabilesinin en seçkin grubuyla ilk avlandığında genç bir adam yaralandı. Kendi kendine geldiğinde, yalnız olduğunu anlar ve ölmeye terk edildiğini fark eder. Acımasız, ağır, vahşi koşullarda hayatta kalmak için savaşması gerekecek. Bu arada, sürüsünden ayrılmış bir kurt bulur. Yavaş yavaş kurt ile birbirlerine alışmaya ve güvenmeyi öğrenmeye başlarlar. Birlikte, sayısız zorluk ve tehlikelerle ölümcül kış gelmeden evlerine ulaşmaya çalışırlar. Albert Hughes, yeni nesil X-Men'in sevgili Nightcrawler'ı olan Kodi Smit-McPhee'nin oynadığı yönetmen "Alpha" sandalyesinde oturuyor. Yönetmenin yazdığı hikâyeden yazılan filmin senaryosunda, Dan Wiedenhaupt'un imzası var. Macera filminin kadrosu Leonor Varela, Marcin Kowalczyk, Natassia Malthe ve Jóhannes Haukur Jóhannesson gibi isimleri içeriyor. Martin Gschlacht'ın yönettiği filmin film müziği Joseph S. DeBeasi ve Michael Stearns'a ait.

Alfa Kurt izle, Alfa Kurt Filmi izle, Alfa Kurt full izle, Alfa Kurt tek parça izle, Alfa Kurt hd izle, Alfa Kurt Filmi Fragmanı, Alfa Kurt Filmi Konusu

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme