The Invisible Guest izle | The Invisible Guest Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle

The Invisible Guest izle | The Invisible Guest Filmi Fragmanı Full HD Tek Parça izle


The Invisible Guest Filmi Yönetmeni : Oriol Paulo

The Invisible Guest Filmi Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları : Mario Casas, Ana Wagener, Jose Coronado

The Invisible Guest Filmi Fragmanı Full HD izle

The Invisible Guest Filmi 2020 Full HD Tek Parça izle, The Invisible Guest Filmi Oyuncuları, The Invisible Guest Filmi Yönetmeni, The Invisible Guest Filmi Fragmanı hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. The Invisible Guest izle Vizyona girecek filmler arasında yer alan The Invisible Guest Türkçe Dublaj Altyazılı Orjinal izlemek isteyen seyircilerin büyük bir merak ile bekledikleri film fragmanı nihayet yayınlandı. Kısa süre içerisinde sinema salonlarında gösterime girecek The Invisible Guest fragmanı izleyerek filmin konusu ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.


The Invisible Guest Full hd tek parça 1080p izlemek için filmin vizyona girmesini bekleyenler sitemizde filmin konusu, oyuncuları ve yönetmeni hakkında bilgi edinebilir ve filme ait fragmanı izleyebilirler.

The Invisible Guest Filmi Fragmanı Tek Parça izle

The Invisible Guest Filmi Konusu : Zengin bir işadamı olan Adrián Doria, Asya pazarı ve yüksek teknoloji şirketi ile olan ticari anlaşmaları nedeniyle 'Yılın Adamı' seçildi. Bir dağ otel odasında, fotoğrafçının cesedi Laura Vidal, yanında dururken polis tarafından tutuklandı. Kendisi için güvenilir bir savunma mekanizması kurması için avukatı Felix Leiva tarafından önerilen tanık hazırlığı ve adli raporlama konusunda uzmanlaşmış deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Adrian cinayet ve kız arkadaşı Laura ile olan ilişkisi hakkında Virginia ile konuşur. Her ikisi de Daniel Garrido adında bir adamın öldüğü bir trafik kazası geçirdi. Laura'nın Laura'nın ölümü için hapse girmekten kaçınmasına neden olduğunu anlatıyor. Aynı zamanda avukatı Felix, olayların gidişatını değiştirebilecek kanıtları araştırıyor. Virginia ve Adrian dava hakkında konuşmaya devam ederler, ancak Adrian, Adrian'ın ifadesine ikna olmamış, onu hikayesinin karanlık noktalarını ortaya çıkarmaya zorlar. Hakikat ve yalan bulmacadaki yerleri kolayca değiştirecektir.

The Invisible Guest izle, The Invisible Guest Filmi izle, The Invisible Guest full izle, The Invisible Guest tek parça izle, The Invisible Guest hd izle, The Invisible Guest Filmi Fragmanı, The Invisible Guest Filmi Konusu

Google Plus ile Paylaş

Kısaca: Sinefocus

Sitemiz gayet kullanışlıdır siz degerli lig tv izleyicilerimiz içindir.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönderme